Wyjątkowa konferencja dla środowiska jeździeckiego

Dołącz do nas na konferencji „Partnerstwo na medal” w dniach 22-23 stycznia 2024 r., organizowanej przez Polski Związek Jeździecki we współpracy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi i Torem Wyścigów Konnych Służewiec.

To unikalne wydarzenie kładzie nacisk na konie, umieszczając je w centrum uwagi i uznając za priorytetowe w trakcie dyskusji. Dwudniowa konferencja odbędzie się w formie paneli dyskusyjnych, w których wezmą udział światowi eksperci z różnych dziedzin, takich jak weterynaria, dobrostan koni, organizacja zawodów, a także specjaliści ds. rozwoju osobistego, mistrzowie sportu, sędziowie międzynarodowi i influencerzy. Wśród prelegentów znajduje się Dyrektor zawodów organizowanych przez Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko - Henryk Jan Święcicki.

“Organizowanie zawodów to nie tylko sportowe emocje, ale przede wszystkim dobro jeźdźców i koni, dlatego tak ważne są wszelkie inicjatywy edukujące środowisko jeździeckie”

W gronie prelegentów znajdują się również wyjątkowi goście z zagranicy, takie jak:

  • Sue Dyson – doktor weterynarii,
  • Henrik Anckacrona – Chef d'Equipe reprezentacji Szwecji,
  • Christian Landolt – międzynarodowy sędzia FEI w ujeżdżeniu.

Konferencja jest adresowana do różnorodnej grupy uczestników, obejmując oficjalne osobistości, organizatorów zawodów, członków kadry narodowej, jeźdźców (zarówno doświadczonych, jak i młodych oraz ich rodziców), trenerów, hodowców, właścicieli koni i pasjonatów tego sportu. Celem wydarzenia jest zaspokojenie potrzeb społeczności jeździeckiej poprzez uwzględnienie bieżących trendów i zmian w dziedzinie sportów konnych. Konferencja stanowi platformę do poszerzania wiedzy, wspierania rozwoju wszystkich uczestników i stwarzania przestrzeni do wspólnej dyskusji na temat dobrostanu koni.

Istnieje opcja udziału w konferencji online i uczestnictwa w wykładach z głównej sali. Zapisy odbywają się poprzez formularz: https://forms.office.com/e/iuywZYCqch i kończą się dzisiaj (tj. 17.01.2024).