Baborówko Jumping Show już w ten weekend

Mistrz Polski Seniorów, ubiegłoroczny zwycięzca Grand Prix, olimpijczyk z Łotwy czy zwycięzca Derby w Hamburgu - to tylko niewielka część zawodników, którzy pojawią się w ten weekend w Baborówku. Druga edycja Baborówko Jumping Show przyciągnęła znakomite nazwiska ze świata sportu jeździeckiego.

Baborówko Jumping Show to międzynarodowe zawody w skokach przez przeszkody, które odbędą się w weekend 18-20.08 w podpoznańskim Ośrodku Jeździeckim Baborówko. Podczas wydarzenia zostaną rozegrane konkursy rangi CSI2*, CSI1*, CSICh-B oraz CSIYH1*.

Zeszłoroczny sukces i świetne opinie wśród zawodników sprawiły, że tegoroczna edycja przyciągnęła do Polski jeźdźców z 10 krajów, w tym z Niemiec, Australii, Litwy czy Uzbekistanu. Na masterliście CSI2* pojawiły się nazwiska takie jak: Tomasz Miśkiewicz (tegoroczny Mistrz Polski Seniorów), Dawid Kubiak (który powalczy o powtórne zwycięstwo w Grand Prix Baborówka), Marvin Jüngel (tegoroczny zwycięzca Derby w Hamburgu) czy Kristaps Neretnieks (litewski uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Tokio).

Dodatkową atrakcją tegorocznej edycji jest Baborówko Foal Auction, czyli hybrydowa aukcja źrebiąt skokowych, która odbędzie się w sobotę 19.08 na arenie głównej zawodów. Udział mogą wziąć uczestnicy wydarzenia, ale także wszystkie osoby zarejestrowane na platformie equibid.pl.