Komunikat dla zawodników, biorących udział w Majówce w Baborówku

Z powodu wprowadzonych obostrzeń oraz obecnie panującej sytuacji pandemicznej w kraju, w zawodach towarzyskich i regionalnych rozgrywanych na terenie Ośrodka Jeździeckiego Baborówko w terminie 01-02-05.2021r., udział wziąć mogą jedynie:

  • dzieci i młodzież do 21 r.ż., wyłącznie z aktualną licencją WZJ lub PZJ .
  • zawodnicy zawodowi w rozumieniu art. 2 pkt 143 rozporządzenia Komisji (UE) nr 651/2014 z dnia 17 czerwca 2014 r.
  • zawodnicy pobierający stypendium sportowe, o którym mowa w ustawie o sporcie (ustawa z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie (Dz. U. z 2020 r. poz. 1133).
  • zawodnicy będący członkami kadry narodowej.

W związku z powyższym, wszyscy zawodnicy powyżej  21 r.ż. zobowiązani są przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. jeden z następujących dokumentów:

  • oświadczenie klubu potwierdzające, że zawodnik uprawia sport zawodowo, lub
  • oświadczenie klubu sportowego o przyznaniu stypendium sportowego.

Formularze do pobrania załączone są w panelu zgłoszeń.

Zespół Ośrodka Jeździeckiego Baborówko jest do dyspozycji i udzieli wsparcia w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości, dotyczących udziału w Majówce w Baborówku.

Wydarzenie zostanie przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami epidemiologicznymi. Uczestnicy proszeni są o zachowanie podstawowych środków ostrożności, tj. używanie maseczki, zasłaniającej usta i nos; zachowanie bezpiecznego dystansu i częste mycie rąk. Majówka w Baborówku odbędzie się bez udziału publiczności.