Jeżeli kochasz konie i szukasz niezapomnianej przygody to zapraszamy do zaangażowania się w wolontariat podczas Baborówko Autumn Show 2021 – Finał Pucharu Polski WKKW! Zawody we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego w Baborówku to okazja, żeby spotkać najlepszych zawodników z kraju i z zagranicy oraz poznać innych wolontariuszy z całej Polski i przeżyć niezapomniany czas. Co roku zapraszamy od kilkunastu do kilkudziesięciu młodych i energicznych osób, aby w ramach wolontariatu stworzyli z nami najlepsze warunki do startów dla zawodników.
Zapraszamy do Baborówka!

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, masz ukończone 18 lat, lubisz pracę w grupie, jesteś dyspozycyjny/-a minimum 4 dni podczas trwania Programu Wolontariat (w terminie 247 września-3 października 2021 r.) – dołącz do nas! Rekrutacja do Programu Wolontariat trwa do 12 września 2021 r.

Czas trwania Programu:

3 kroki, żeby zostać wolontariuszem:

  1. Przeczytaj REGULAMIN z RODO i FAQ
  2. Wypełnij uważnie formularz zgłoszeniowy - przejdź
  3. Jeśli zgłaszasz się pierwszy raz, wyślij nam swoje zdjęcie (o nazwie pliku Nazwisko_Imię.jpg) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Koordynator Programu Wolontariat skontaktuje się z Tobą!

Serdecznie zapraszamy!

Celina Napora
Koordynator Programu Wolontariat Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko

Nie wiesz? Zapytaj!
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Powrót